Regulamin 2018-08-07T10:38:43+00:00

Regulamin korzystania z obiektu i usług świadczonych przez STUDIO URODY KALINA

1. Godziny otwarcia Studio Urody Kalina od poniedziałku do piątku: 9:00 – 19:00, w czwartek: 12:00‐20:00.

2. Zakup usługi w Studio Urody Kalina jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Studio Urody oraz że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki.

3. Za przedmioty pozostawione w gabinecie, Studio Urody Kalina nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

4. Do gabinetu Studio Urody Kalina nie są wpuszczane osoby będące pod wpływem alkoholu i narkotyków oraz innych środków odurzających, a także osoby zachowujące się agresywnie i niestosownie do miejsca.

5. Pracownicy Studio Urody Kalina zastrzegają sobie prawo do przerwania wykonywania zabiegu, jeśli spotkają się z zachowaniem Klienta nieadekwatnym do miejsca, w którym się znajduje, w takiej sytuacji pobierana jest pełna opłata za zabieg.

6. Przebywanie na terenie Studia Urody Kalina służy wypoczynkowi, dlatego każdy Klient zobowiązany jest zachowywać się kulturalnie i nie zakłócać spokoju innym.

7. Na terenie Studia Urody Kalina zakazane jest: ∙ palenie papierosów i zażywanie środków odurzających, wprowadzanie psów i innych zwierząt, ∙ wprowadzanie rowerów.

8. Za usługi świadczone na terenie Studio Urody Kalina płatności można dokonać gotówką lub kartą oraz przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem, środki na koncie Studio Urody Kalina muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 2 dzień przed umówionym zabiegiem.

9. Ewentualne skargi, wnioski i zażalenia należy kierować na adres: studiokalina@interia.pl

10. W przypadku, gdy Klient nie przyjdzie na umówioną wizytę i nie uprzedzi nas o tym min. 1 dzień przed planowaną wizytą Studio Urody ma prawo do nie przyjęcia takiej osoby na ponowne terminy.

11. Osoby, które umawiane są z min. 30-dniowym wyprzedzeniem na wizytę, proszone są o dokonanie wymaganej przedpłaty w wysokości 30% kwoty zabiegu, która przepada z chwilą niestawienia się na umówionym terminie. Przedpłaty można dokonać gotówką, w recepcji bądź przelewem na konto. W obydwu przypadkach kwota musi zostać zaksięgowana na koncie Studio Urody Kalina najpóźniej na 5 dni przed terminem zabiegu.

12. Bony upominkowe po wygaśnięciu terminu realizacji nie będą honorowane.

13. Czas realizacji wykupionych bonów podarunkowych oraz pakietów wynosi 3 miesiące, nie dotyczy to pakietów w których szczegółowo określono termin realizacji.

14. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Studia Urody Kalina są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu i stosować się do sugestii pracowników Studia Urody Kalina.

Prezent dla ciebie
Zniżka 30 zł

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bon zniżkowy na pierwszy zabieg (zasady przetwarzania danych osobowych: Polityka prywatności Rodo):

Telefon
Adres e-mail
Imię:
x