O nas 2018-12-17T15:15:42+00:00

O nas

Studio Urody Kalina to gabinet wyjątkowy i otaczający klienta najlepszą troską. Gabinet, w którym specjaliści zadbają o Twoje piękno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Profesjonalizm i wiedza to Nasza pasja! Pracujemy na najlepszych kosmetykach oraz urządzeniach na rynku.

Używamy tylko bezpiecznych preparatów posiadających certyfikaty. Twoja cera, skóra oraz paznokcie będą zawsze w dobrej kondycji. Zaufaj Naszej wiedzy i doświadczeniu!

Co nas wyróżnia

Stawiamy na wysoką jakość usług i pełne zadowolenie każdego naszego klienta.

Poznaj nas

Tworzymy zgrany zespół, który chętnie pomaga i doradza.

Kalina Skwarcz-Siedlińska
Kalina Skwarcz-SiedlińskaKosmetolog
Kalina Skwarcz-Siedlińska założycielka salonu, mgr Turystyki uzdrowiskowej i SPA, kosmetolog, wizażysta. Studio urody , które stworzyła w 2007r. to nie tylko jej praca ale ogromna pasja cały czas śledzi wszystkie trendy i nowości w kosmetologii, dlatego w trosce o swoich klientów wybiera najwyższej jakości kosmetyki oraz sprzęt. Nieustannie poszerza swoją wiedzę poprzez szkolenia, pokazy, sympozja. Szczególna uwagę zwraca na staranność oraz higienę pracy podczas wykonywania każdego zabiegu tak, aby każda klientka wychodziła z salonu w pełni zadowolona.
Alicja Łuczak
Alicja ŁuczakKosmetolog
Alicja Łuczak kosmetolog jest absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu oraz ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Poznaniu jako Technik masażysta. Uwielbia to, co robi. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i ciała. Każdego dnia poprawia wygląd i samopoczucie kobiet oraz mężczyzn. Kosmetolog Studia Urody Kalina do każdego klienta podchodzi z uśmiechem, a do zabiegu podchodzi z pewnością, pasją i zaangażowaniem!
Jolanta Skwarcz
Jolanta SkwarczStylistka paznokci
Jolanta Skwarcz stylistka paznokci z długoletnim doświadczeniem, stylizacja paznokci zajmuje się od 2004r. Z pasją i pełnym zaangażowaniem wykonuje swój zawód, ukończyła wiele prestiżowych szkoleń i nadal nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Do każdej stylizacji podchodzi z sercem i pasją. Specjalizuje się w paznokciach żelowych, tytanowych, hybrydowych oraz zdobnictwie.

Czysto i bezpiecznie

W trosce o Was, czyli o Naszych klientów, wymieniliśmy STERYLIZATOR – AUTOKLAW na:
– najszybszy na rynku
– cichy i kompaktowy
– najwyższa klasa B, certyfikat urządzenia medycznego
– 100% wymagań Sanepidu
– bezkonkurencyjny
U nas bezwględnie przestrzegamy zasad higieny. Każda klientka może się czuć u nas bezpiecznie, ponieważ posiadamy TYLKO i wyłącznie narzędzia w pakietach (sterylizowanych w autoklawie) oraz oczywiście jednorazowe pilniki.

Gotowa na zmiany?

Umów się na wizytę