Huczny jubileusz 10 lat Studia Urody Kalina

W sobotę 07.04.2018r. w Studio Urody Kalina odbył się okrągły jubileusz 10 lat istnienia na rynku. Na urodziny zaproszeni zostali stali klienci, przyjaciele salonu, jak i osoby, które jeszcze salonu nie znały, a chciały bliżej poznać. Na urodziny przybyło bardzo dużo gości. Był oryginalny tort urodzinowy z logo firmy, toast różowym szampanem, degustacja cateringu dietetycznego Better Life, poczęstunek oraz wiele innych atrakcji.

Kosmetyczna atrakcja

Klientki oraz klienci, którzy przybyli w jubileuszowy dzień mogli skorzystać z zabiegów pokazowych firm współpracujących z salonem. Promowane były zabiegi silnie odnawiające i przebudowujące naskórek poprzez kwasy medyczne oraz silnie nawilżające, wypłycające i lecznicze zabiegi. Byli z nami również nasi partnerzy Trener personalny oraz dietetyk Dorota Goślińska, która opowiedziała Panią jak ważne dla uzyskania satysfakcjonujących efektów jest trening połączony z odpowiednią dietą oraz zabiegami wspomagającymi m.in. karboksyterapią, elektrostymulacją, żelazkiem antycellulitowym czy bandażami arosha, które oczywiście są w ofercie Studia Urody Kalina, również każda Pani mogła skorzystać z analizy składu ciała – BMI. Kolejnym partnerem był showroom Loftcollect wraz ze stylistką i bardzo oryginalnymi i niepowtarzalnymi ubraniami od polskich projektantów, klienci mogli skorzystać z darmowych porad oraz doboru ubrań do swojej sylwetki, nie zabrakło mistrzowskiego cateringu dietetycznego nr 1 Better life, który cieszy się wielkim uznaniem u sportowców ale i nie tylko ponieważ jedzenie jest wyśmienite o czym mogli się przekonać klienci salonu kosztując przygotowanych przekąsek oraz koktajli.

Gościem specjalnym była Pani Dagmara Kaźmierska z programu „Królowe Życia”, który umiliła czas klientkom w ten cudowny dzień ale nie tylko, ponieważ kiedy dowiedziała się że W Studio Urody Kalina są oferowane całkowice bezbolesne zabiegi trwałego usuwania owłosienia koniecznie chciała to sprawdzić. Pani Dagmara miała wykonywany zabieg termoepilacji pach oraz laserowe odmładzanie twarzy, szyi i dekoltu. Bezpośrednio po zabiegu powiedziała „ Jestem zaskoczona, było zupełnie bezboleśnie, do tej pory korzystałam z różnych laserów ale to był totalny ból, oczywiście były zapewnienia będzie dobrze nie będzie boleć, ale to były tylko zapewnienia. U Kaliny jest to co ja chce i nie jest to moja ostatnia wizyta w tym gabinecie”.

Szefowa Pani Kalina sama długo wybierała odpowiedni laser ponieważ na rynku jest bardzo dużo firm oferujących lasery do trwałego usuwania owłosienia. „ Postawiliśmy na niemiecką jakość, jesteśmy jednym z 10 certyfikowanych gabinetów w Polsce, które pracują na laserze The Epi lab, który jest bezbolesnym i najbezpieczniejszym laserem na świecie” Pani Kalina podkreśla, że jej laser jako jedyny posiada 6 patentów oraz system ABS– który jest rewolucją technologiczną na rynku światowym, oraz posiada optykę renomowanej firmy Carl Zeiss. The Epi lab jest specjalistą bezbolesnej epilacji laserowej, także w przypadku ciemnych fototypów skóry. Dzięki opatentowanemu trybowi Smooth Pulse urządzenie niweluje ryzyko bólu, czy oparzeń. Długość fali 950 nm, który dodatkowo wspomaga laser daje gwarancję lepszych efektów przy jasnym, siwym, czy cienkim włosie. Jako jedyny posiada możliwość pracy na wszystkich obszarach twarzy i ciała oraz możliwa jest praca na opalonej skórze oraz przez cały rok. Kolejną jego zaletą jest to, że nie tylko usuwa owłosienie, ale również działa odmładzająco na twarz, szyję i dekolt, niweluje rumień, leczy trądzik w stanie zapalnym oraz grzybicę paznokci. Nasze klientki które spróbowały zabiegów zakochały się w tym laserze tak samo jak my 🙂

Miłą niespodzianką dla gości było losowanie nagród o łącznej wartości ponad 3tyś zł. Wygranymi nagrodami było m.in. darmowa termoepilacja laserowa pach, fotoodmładzanie twarzy szyi i dekoltu, elektrostymulacja na ciało, założenie rzęs, wejściówki na zajęcia fitness, 3 dniowe diety oraz rabaty na zakupy w showroomie Loftcollect.

Jakość usług to podstawa

Studio Urody Kalina tworzą trzy pełne energii, miłe oraz doświadczone kobiety na czele których stoi mgr kosmetolog Kalina Skwarcz-Siedlińska – założycielka firmy. Salon istnieje na rynku kosmetycznym od 2007 roku. Przez 10 lat swojej działalności, dzięki wytrwałej i rzetelnej pracy, udało się zdobyć salonowi liczne grono zadowolonych klientów oraz stać się marką rozpoznawalną
– Początki nie były łatwe – przyznaje Pani Kalina. – Z każdym rokiem poszerzamy nasz warsztat, by oferować usługi jakich oczekują od nas klienci. Od początku swojej działalności nasz salon kładzie zdecydowany nacisk na jakość a nie ilość świadczonych usług oraz miłą i fachową obsługę

Salon początkowo szukał swojego „miejsca na ziemi” zmieniając swoją lokalizację, 7 lat stacjonował w miejscowości Opalenica, jednakże od 3 lat zapuścił korzenie w rodzimym mieście Nowy Tomyśl a dokładniej w Glinnie 265A/3, gdzie funkcjonuje do dzisiaj.
– Kalina ma bardzo dużą wiedzę – mówi jedna z klientek – Nie mam żadnych obaw oddając w jej ręce swoją twarz i ciało.

Salon oferuje swoim klientom kompleksowy pakiet zabiegów: pielęgnacji twarzy i ciała, masaży, pielęgnacji dłoni, paznokci i stóp, makijaży, pielęgnacji oprawy oczu, terapii wyszczuplających, kwasów medycznych, termoepilacji laserowej najbezpieczniejszym sprzętem itd.

2018-05-28T16:24:32+00:00
Prezent dla ciebie
Zniżka 30 zł

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bon zniżkowy na pierwszy zabieg (zasady przetwarzania danych osobowych: Polityka prywatności Rodo):

Telefon
Adres e-mail
Imię:
x